Kós Hubert a legjobb idővel döntős 200 háton, pályán a magyar női kézicsapat és vízben a férfi pólósok – az olimpia csütörtöki programja
Mutatjuk, melyik versenyszámokra érdemes figyelni csütörtökön!
Mutatjuk, melyik versenyszámokra érdemes figyelni csütörtökön!
Sós Csaba azt is elmondta, nagyon sajnálja Németh Nándort, aki lecsúszott a bronzéremről.
Hónapokig senki sem tudta biztosan, készül-e Milák Kristóf az olimpiára, az edzője is arról beszélt, hogy nincs túl jó formában, mégis ezüstérmet nyert Párizsban. Hogy mi jár a fejében azután, hogy nem sikerült megvédenie a címét, senkinek sem árulja el.
Hiába vezetett 150 méternél 72 századdal, és javította tovább középdöntős idejét, a 200 méter pillangójában Milák Kristóf kikapott az olimpiai csúcsot úszó, félelmetesen hajrázó francia Léon Marchand mögött.
Döntőt úszik Milák Kristóf és Németh Nándor is, aranyasszót vív a magyar férfi kardcsapat.
Meglátása szerint persze alapvető változásokra lenne szükség, hogy házigazdaként sikeresen szerepeljünk.
Rabb Krisztián szenzációs csere volt, hátán vitte a magyar csapatot, Szilágyi Áron pedig befejezte az asszót! Dél-Korea lesz a magyar férfi kardválogatott ellenfele az olimpiai döntőben.
Jerome Brouillet, az AFP fotósa zseniálisan elkapta a szörfös Gabriel Medina és deszkája lebegését.
Barbara Butch-ra valóságos gyűlöletcunami zúdult a pénteki rendezvény óta, de azt ígéri: nem fogja be a száját.
Párizstól 15 ezer kilométerre tartják az olimpiai szörfversenyeket, de Tahiti gyönyörű kárpótlást nyújt a hatalmas távolságért.
A magyar versenyző úszásban és kerékpározásban is az élmezőnnyel haladt, de a futásban lemaradt.
Filmsztárok, zenészek, modellek és visszavonult sportlegendák is feltűnnek a francia főváros sportcsarnokainak lelátóin.
A párizsi olimpia eddigi legsikeresebb napját produkálta a magyar küldöttség, amely két ezüstérmet szerzett.
Az Egyiptom elleni kudarc és az Argentína elleni sima győzelem után az eddig veretlen Norvégia várt a magyar férfi kézilabda válogatottra, néhány másodperccel a vége előtt megnyerhettük volna a meccset, de végül a norvégok kerekedtek felül.
Szerdán könnyen lehet, hogy újabb magyar érmeket ünnepelhetünk, mutatjuk, mely versenyszámokra érdemes odafigyelni.
Előbb a nők indulnak, majd jön a férfiak keddről elhalasztott versenyének a pótlása.